Історія компанії ТОВ «ПРЕСТИЖ-ГРУП» була
заснована 6 листопада 2017 року. У тому ж році компанія придбала права
на торговельну марку українського ігристого вина ТМ «Odessa».
У 2019 компанія «Престиж-Груп» придбала
права на торгову марку «Французький бульвар».
Покриття по Україні
більше 30-ти дистриб'юторів.
«Престиж-Груп» є експортером своїх торгових марок
в такі країни, як: США, Італія, Греція, Ізраїль, Естонія,
Монголія, Корея, Польща, Австралія, Казахстан, Китай
На сьогоднішній день ми поставляємо продукцію в такі національні мережі як:
Виробництво Компанія «Престиж-Груп» входить до складу одного з найбільших
агрохолдингів України, у власності, якого більш ніж 2000 Га виноградників
на Півдні Одеської області («Кулевча», «Південний Регіон», «Шампань України»).
Більше 2000 Га виноградників
на Півдні Одеської області
Для виробництва нашої продукції ми використовуємо тільки власний виноматеріал. Протягом багатьох років агрохолдинг поставляє виноматеріали на все найбільші виноробні українські підприємства. Виноградники нашого холдингу знаходяться безпосередньо поруч з заводом по первинній переробці виноматеріалу, тому виноград постачають дуже швидко, в такий спосіб вдається зберегти найкращі природні якості ягід і їх цілісність.
У процесі переробки винограду на підприємстві використовується сучасне професійне обладнання Della Toffola. Завдяки високотехнологічному обладнанню дотримуються всі норми і нормативи по контролю за бродінням, що дозволяє зберегти унікальні органолептичні властивості винограду. У планах компанії - подальший розвиток та інвестування в модернізацію своєї галузі.
Мета компанії Однією з головних цілей компанії «Престиж-Груп» є - увійти в трійку лідируючих виробників України. Стати законодавцем моди на українському ринку ігристих вин з об'ємом продажів не менше 10 млн. Пляшок на рік. Наростити експортні продажі і забезпечити присутність наших торгових марок на таких ключових ринках як: Канада, Німеччина, країни Центральної Азії, Балтії.
Нагороди У жовтні 2018 року ігристе вино «Odessa Prestige» брют біле, отримало срібну медаль на Міжнародному дегустаційному конкурсі Ukraine Wine & Spirits Awards 2018, в номінації «Кращий ігристе вино, виготовлене методом Шарма». Збільшити
Підпишіться на новини
Щоб завжди бути в курсі подій і розширення нашої продуктової лінійки